Замовити дзвінок
0

Joma

Показано 1 - 6 з 6 (1 сторінок)

Жіночі кросівки для бігу Joma...

Sierra 5

2575 грн

Жіночі кросівки для бігу Joma Sierra 5          Кросівки для трейлраннінга з середньою і високою складністю маршруту, а також для трекінгу з середнім і високим ударним навантаженням.Основні характеристики Joma Sierra 5:Призначення: для Трейл і активного відпочинку в гірській..

Чоловічі кросівки для бігу ...

Sierra 5

2575 грн

Чоловічі кросівки для бігу Joma Sierra 5          Кросівки для трейлраннінга з середньою і високою складністю маршруту, а також для трекінгу з середнім і високим ударним навантаженням.Основні характеристики Joma Sierra 5:Призначення: для Трейл і активного відпочинку в гірськ..

Чоловічі кросівки для бігу ...

Trek

1829 грн

Чоловічі кросівки для бігу Joma Trek        Кросівки для трейлових тренувань, підготовлені для місцевості із середньою складністю.Основні характеристики Joma TrekПризначення: для трейлу і активного відпочинку в гірській місцевостіПоверхня: сухий трейл, земля і камінняТехнології: ..

Жіночі кросівки для бігу Joma...

Trek

1829 грн

Жіночі кросівки для бігу Joma Trek        Кросівки для трейлових тренувань, підготовлені для місцевості із середньою складністю.Основні характеристики Joma TrekПризначення: для трейлу і активного відпочинку в гірській місцевостіПоверхня: сухий трейл, земля і камінняТехнологі..

Топ продажів

Чоловічі кросівки для бігу ...

Storm Viper

2699 грн

Чоловічі кросівки для бігу Joma Storm Viper         Кросівки Storm Viper з інноваційним дизайном і чудовою амортизацією, призначені для бігунів середнього і високою вагою, які потребують легке взуття для свої швидкісних тренувань. Дану модель виготовлено за унікальною технол..

Чоловічі кросівки для бігу ...

Sierra

2499 грн

Чоловічі кросівки для бігу Joma Sierra          Кросівки для трейлраннінга на поверхнях середньої і високої складності, а також для нерівних доріг або кам'янистих стежок. Призначені для спортсменів із середньою або високою вагою. Верхня частина виготовлена ​​з міцного повітр..

Показано 1 - 6 з 6 (1 сторінок)

ПідпишітьсяНа нашу розсилку