Замовити дзвінок
0

Altra

Показано 1 - 12 з 41 (4 сторінок)

Жіночі кросівки для бігу Altr...

Superior 5.0

4399 грн

Жіночі кросівки для бігу Altra Superior 5.0          Altra Superior 5.0 - це швидкі, маневрені та легкі кросівки для бігу пересіченою місцевістю, розроблені для тренувань на будь-якій місцевості. Маючи фірмовий перепад 0 мм і ширшу колодку спереду, Superior 5 дає бігунам при..

Чоловічі кросівки для бігу ...

Lone Peak 5.0

4999 грн

Чоловічі кросівки для бігу Altra Lone Peak 5.0         Lone Peak продовжує зберігати статус підкорювача доріг, якого всі знають і люблять. Оновлена ​​лінійка характеризується додаванням міжпідошви Altra EGO™, яка забезпечує додатковий рівень чуйності кросівок при кожном..

Чоловічі кросівки для бігу ...

Paradigm 6.0

5599 грн

Чоловічі кросівки для бігу Altra Paradigm 6.0        Популярна лінійка Paradigm з чудовою підтримкою стопи була піднята на зовсім новий рівень. PARADIGM 6 має абсолютно нову міжпідошву Altra EGO Max і спеціальну піну, призначену для легкого, м'якого і чуйного бігу. Підтримка Gudi..

Гамаші для бігу Altra Trail Gaiter V2

Trail Gaiter V2

850 грн

Гамаші для бігу Altra Trail Gaiter V2         Насолоджуйтесь бігом із захистом Altra Trail Gaiter в оновленому дизайні. Будь-який сторонній предмет у взутті, такі як палиця або камінь, можуть перервати відмінну пробіжку. Захистіть ноги за допомогою бахіл Altra Trail Gai..

Жіночі кросівки для бігу Altr...

Lone Peak 5.0

4999 грн

Жіночі кросівки для бігу Altra Lone Peak 5.0         Lone Peak продовжує зберігати статус підкорювача доріг, якого всі знають і люблять. Оновлена ​​лінійка характеризується додаванням міжпідошви Altra EGO™, яка забезпечує додатковий рівень чуйності кросівок при кожному ..

Знижка -10%

Чоловічі водонепроникні кр...

Lone Peak 4.0 Low RSM

4755 грн

5280 грн

Чоловічі водонепроникні кросівки для бігу Altra Lone Peak 4.0 Low RSM          Оновлені кросівки від Altra Lone Peak 4 RSM готові до будь-якої погоди. Як випливає з назви, ця модель всепогодної серії RSM від Altra (що означає «дощ», «сніг» і «бруд») відмінно підходить для бі..

Чоловічі кросівки для бігу ...

Rivera

4399 грн

Чоловічі кросівки для бігу Altra Rivera           Що робить пробіжку краще, ніж неупередженість і відкрита дорога? Rivera готова задовольнити всі ваші потреби в бігу по дорозі, від тренувальних дистанцій до щотижневих тривалих пробіжок. М'яка чуйна межподошва Altra EGO™..

Чоловічі кросівки для бігу ...

Paradigm 5.0

4950 грн

Чоловічі кросівки для бігу Altra Paradigm 5.0         Максимальна амортизація і захист ніг під час тривалих забігів! Будь це 135 мильна гонка Badwater 135 в США або 24-годинний ультрамарафон в Україні кросівки PARADIGM будуть необхідні.          Para..

Жіночі кросівки для бігу Altr...

Timp 3.0

5399 грн

Жіночі кросівки для бігу Altra Timp 3.0           Altra Timp 3 оновлений та готовий до будь-яких бігових маршрутів, які можуть зустрітися. Ці кросівки пропонують баланс м'якої і чуйної амортизації, що дозволяє їм чудово працювати як на змаганнях, так і в повсякденних пр..

Чоловічі кросівки для бігу ...

Solstice XT

4290 грн

Чоловічі кросівки для бігу Altra Solstice XT           Solstice XT - це оновлені легкі кросівки для кроссфіта, тренувань у тренажерному залі і легких пробіжок, які готові до роботи протягом усього дня. Кросівки підходять для повсякденного носіння, вони легко переключают..

Знижка -20%

Чоловічі водонепроникні кр...

Lone Peak All-Weather

4319 грн

5399 грн

Чоловічі водонепроникні кросівки для бігу Altra Lone Peak All-Weather          Altra Lone Peak All-Weather отримали кілька відмінних покращень верху, які роблять їх універсальним варіантом взуття у будь-яких вологих чи дощових умовах. Чуйна піна AltraEGO і водонепроникна вер..

Жіночі кросівки для бігу Altr...

Viho

3899 грн

Жіночі кросівки для бігу Altra Viho          Бігові кросівки Viho - нова модель для бігу по асфальту і дорозі. Кросівки Viho легкі, міцні і готові до будь-яких пригод. Зручна проміжна підошва і дихаючий сітчастий верх роблять цю модель відмінною для бігунів різного рівня під..

Показано 1 - 12 з 41 (4 сторінок)

ПідпишітьсяНа нашу розсилку