Замовити дзвінок
0

Друзі, ми працюємо! Через не стабільну ситуацію в країні уточнюйте актуальну наявність товарів в менеджерів магазину. Слава Україні!

Гідросистеми

Показано 1 - 6 з 6 (1 сторінок)

Питна система для бігу RaidLight Hydrat Bladder 1.8 L "20

Hydrat Bladder 1.8 L

899 грн

Питна система для бігу RaidLight Hydrat Bladder 1.8 L "20          Гідратор RaidLight Hydrat Bladder 1.8 L ідеально підходить для забезпечення додаткової гідратації на довгих ділянках траси. Легко заправляти і чистити за допомогою системи блокування ковзання по всій ширині, ..

Питна система Deuter Streamer 3.0 L

Streamer 3.0

1188 грн

Питна система Deuter Streamer 3.0 L          Питна система Deuter Streamer 3L - це питна система для рюкзаків Deuter. Система сумісна практично з усіма моделями спортивних рюкзаків однойменного бренду. Всі її елементи ідеально підлаштовані один під одного, а інноваційний кла..

М'яка фляга з трубочкою UltrAspire Softflask 500 мл

Softflask

610 грн

М'яка фляга з трубочкою UltrAspire Softflask 500 мл       Фляга c трубкою 500 ML SOFTFLASK Це м'яка складна фляга об'ємом 500 мл. Унікальна форма фляги дозволяє її легко складати і діставати з гідратаціонной кишені. Трубка дозволяє пити на ходу. У флязі передбачений верх більшого..

Гідросистема для бігу UltrAspire Reservoir 2.0 1л

Reservoir 2.0

899 грн

Гідросистема для бігу UltrAspire Reservoir 2.0 1л         Резервуар для гідропака об'ємом 1 л виготовлений з поліуретану, що не містить BPA, і схваленого FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів в США). Цей матеріал дозволяє резервуар..

Гідросистема для бігу UltrAspire Bladder 2.0 2л

Bladder 2.0

999 грн

Гідросистема для бігу UltrAspire Bladder 2.0 2л         Резервуар для гідропака об'ємом 2 л виготовлений з поліуретану, що не містить BPA, і схваленого FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів в США). Цей матеріал дозволяє резерв..

Питна система для бігу RaidLight Hydrat Bladder 1.2 L "20

Hydrat Bladder 1.2 L

899 грн

Питна система для бігу RaidLight Hydrat Bladder 1.2 L "20          Гідратор RaidLight Hydrat Bladder 1.2 L ідеально підходить для забезпечення додаткової гідратації на довгих ділянках траси. Легко заправляти і чистити за допомогою системи блокування ковзання по всій ширині, ..

ПідпишітьсяНа нашу розсилку