Замовити дзвінок
0

Друзі, ми працюємо! Через не стабільну ситуацію в країні уточнюйте актуальну наявність товарів в менеджерів магазину. Слава Україні!

Фляги

Показано 1 - 4 з 4 (1 сторінок)

М'яка фляга з клапаном UltrAspire Softflask 300 мл

Softflask

465 грн

М'яка фляга з клапаном UltrAspire Softflask 300 мл          Це м'яка складна фляга об'ємом 300 мл. Унікальна форма фляги дозволяє її легко складати і діставати з гідратаціонной кишені. Клапан на верхній частині пляшки полегшує процес пиття. У флязі передбачений верх біл..

М'яка фляга для бігу Inov-8 Ultra Flask 0.5 Locking CAP

Ultra Flask

729 грн

М'яка фляга для бігу Inov-8 Ultra Flask 0.5 Locking CAP         Універсальна фляга Ultra Flask з м'якого міцного матеріалу на 500 млПризначення: гонки на короткі і довгі дистанціїМатеріал: 100% без BPA і PVCОсобливості Inov-8 Ultra Flask          Пра..

М'яка фляга з клапаном UltrAspire Softflask 500 мл

Softflask

525 грн

М'яка фляга з клапаном UltrAspire Softflask 500 мл         Це м'яка складна фляга об'ємом 500 мл. Унікальна форма фляги дозволяє її легко складати і діставати з гідратаціонной кишені. Клапан на верхній частині пляшки полегшує процес пиття. У флязі передбачений верх більшого ..

М'яка фляга з трубочкою UltrAspire Softflask 500 мл

Softflask

610 грн

М'яка фляга з трубочкою UltrAspire Softflask 500 мл       Фляга c трубкою 500 ML SOFTFLASK Це м'яка складна фляга об'ємом 500 мл. Унікальна форма фляги дозволяє її легко складати і діставати з гідратаціонной кишені. Трубка дозволяє пити на ходу. У флязі передбачений верх більшого..

ПідпишітьсяНа нашу розсилку