Замовити дзвінок
0

Rywan

Показано 1 - 10 з 10 (1 сторінок)

Шкарпетки для бігу Rywan Atmo-Run ...

Atmo-Run Climasocks 18

479 грн

Шкарпетки для бігу Rywan Atmo-Run Climasocks 18Бігові шкарпетки від компанії Rywan виготовлені з трикотажу і високотехнологічної мікрофібри.Завдяки ефекту другої шкіри забезпечують ідеальну фіксацію на нозі і дозволяють ногам "дихати".Збільшують ефект водонепроникних і дихаючих мембран, що вико..

Топ продажів

Шкарпетки для бігу Rywan No Limit ...

No Limit

539 грн

Шкарпетки для бігу Rywan No Limit "21           Бігові шкарпетки для тривалих дистанцій: волокно Cordura®, що використовується в підошві, забезпечує виняткову довговічність цього носка. Вони були протестовані бігунами в реальних умовах і гарантують відсутність появи дір..

Жіночі шкарпетки для бігу Ry...

Cirrus

299 грн

Жіночі шкарпетки для бігу Rywan Cirrus 16          Починаючи від тренувань і закінчуючи змаганнями, ці шкарпетки міцні, забезпечать захист, дуже легкі, дихаючі, добре виводять зайву вологу. Підходять для бігу в будь-який час року. Ультра тонкі, ультра легкі, з гіпервентиляці..

Гетри для бігу Rywan Follow Me & K...

Follow Me & Keep Distance

799 грн

Гетри для бігу Rywan Follow Me & Keep Distance "20          Ви відчуваєте біль в ногах від струсу м'язів під час тренувань? Тоді ці компресійні гетри стануть незамінною річчю в гардеробі для спорту. Вони не тільки захистять м'язи від струсів, але і гарантовано вбережуть ..

Шкарпетки для бігу Rywan Climasock...

Climasocks Running 18

549 грн

Шкарпетки для бігу Rywan Climasocks Running 18           Починаючи від тренувань і закінчуючи змаганнями ця модель шкарпеток забезпечить чудовий захист ваших стоп. Шкарпетки для бігу дуже Rywan Climasocks Running 18 легкі, дихаючі і добре виводять зайву вологу. Підходят..

Гольфи для бігу Rywan Comprim RUN &qu...

Comprim RUN

949 грн

Гольфи для бігу Rywan Comprim RUN "20         Компресійні бігові гольфи від компанії Rywan Comprim-RUN. Фахівці Rywan врахували потреби людей, які потребують компресійних шкарпетках і розробила цілу лінійку компресійної продукції, враховуючи біомеханічні і термічні особливос..

Шкарпетки для бігу Rywan Atmo Race...

Atmo Race

469 грн

Шкарпетки для бігу Rywan Atmo Race "20         Шкарпетки для бігу Rywan Atmo Race підійдуть для всіх видів поверхні. Відмінно підтримують свод стопи. Технологія Climasocks має 4 більш вентильованих зони для кращої терморегуляції і виведення зайвої вологи.Характеристики: ..

Чоловічі шкарпетки для біг...

NO LIMIT

499 грн

Чоловічі шкарпетки для бігу Rywan NO LIMIT           Починаючи від тренувань і закінчуючи змаганнями, ці шкарпетки міцні, забезпечують захист, дуже легкі, дихаючі, добре виводять зайву вологу. Підходять для бігу в будь-який час року. Ультра тонкі, ультра легкі, з гіперв..

Шкарпетки для бігу Rywan Bi Climas...

Climasocks Marathon

599 грн

Шкарпетки для бігу Rywan Bi Climasocks Marathon "21          Шкарпетки для бігу Rywan Bi Climasocks Marathon - короткі, тонкі і «дихаючі» подвійні шкарпетки для бігу та фітнесу.Основні характеристики:  - Завдяки подвійний тканині, перешкоджають натиранню ніг;  - То..

Топ продажів

Шкарпетки для бігу Rywan Cirrus &q...

Cirrus

349 грн

Шкарпетки для бігу Rywan Cirrus "20          Шкарпетки Rywan Cirrus міцні, дуже легкі, дихаючі, добре виводять зайву вологу і забезпечують захист в ситуаціях, починаючи від тренувань і закінчуючи змаганнями.Характеристики:  - Підходять для бігу в будь-який час року;&nbs..

Показано 1 - 10 з 10 (1 сторінок)

ПідпишітьсяНа нашу розсилку