Замовити дзвінок
0

UltrAspire

Показано 1 - 12 з 29 (3 сторінок)

М'яка фляга з клапаном UltrAspir...

Softflask

525 грн

М'яка фляга з клапаном UltrAspire Softflask 500 мл         Це м'яка складна фляга об'ємом 500 мл. Унікальна форма фляги дозволяє її легко складати і діставати з гідратаціонной кишені. Клапан на верхній частині пляшки полегшує процес пиття. У флязі передбачений верх більшого ..

Біговий тримач на руку з фл...

Iso Pocket 3.0

869 грн

Біговий тримач на руку з флягою UltrAspire Iso Pocket 3.0 Handheld         Створено для забезпечення стабільності. Використовуючи традиційний спосіб перенесення пляшки, точки балансу допомагають зберегти пляшку в безпеці. Фіксуючий ремінець з сіткою XT Mesh допомагає ефектив..

Знижка -15%

Ліхтар для бігу на пояс UltrAsp...

Lumen 220 Waist Light

1549 грн

1820 грн

Ліхтар для бігу на пояс UltrAspire Lumen 220 Waist Light         Ліхтар для бігу UltrAspire Lumen 220 Waist Light - легкий поясний ліхтарик який відмінно підходить для повсякденного бігу. Ліхтарик для бігу LUMEN 220 дуже легкий, вагою всього 85 гр - найлегший поясний ліхтар ..

Рюкзак для бігу UltrAspire Basham

Basham

2599 грн

Рюкзак для бігу UltrAspire Basham          Рюкзак-жилет Basham Race Vest розроблений на основі технічних вимог професійної ультра бігунки Аманди Башам. Особливістю рюкзака Basham є його неймовірно маленька площа, що знижує вагу і збільшує тепловіддачу.Призначення: ультра заб..

Гідросистема для бігу UltrAspir...

Reservoir 2.0

899 грн

Гідросистема для бігу UltrAspire Reservoir 2.0 1л         Резервуар для гідропака об'ємом 1 л виготовлений з поліуретану, що не містить BPA, і схваленого FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів в США). Цей матеріал дозволяє резервуар..

Гідросистема для бігу UltrAspir...

Bladder 2.0

999 грн

Гідросистема для бігу UltrAspire Bladder 2.0 2л         Резервуар для гідропака об'ємом 2 л виготовлений з поліуретану, що не містить BPA, і схваленого FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів в США). Цей матеріал дозволяє резерв..

Пояс для бігу UltrAspire Fitted Race

Fitted Race

955 грн

Пояс для бігу UltrAspire Fitted Race          Fitted Race Belt - ідеальна поясна сумка для щоденних тренувань. Пояс для бігу має конічну форму і унікальний малюнок строчки, який перешкоджає будь-якому натиранню. В сумку для бігу можна легко помістити ваш мобільний телефон, х..

Пояс для бігу UltrAspire Essential Bott...

Essential Bottle

999 грн

Пояс для для бігу UltrAspire Essential Bottle з флягою          Пояс для бігу ESSENTIAL BOTTLE PACK йде в комплекті з флягою UltraFlask об'ємом 550 мл в окремій кишені. У додаткову кишеню можна легко помістити харчування, телефон або інші дрібниці. Також за допомогою спеціал..

Рюкзак для бігу UltrAspire Bryce Xt H...

Bryce XT

4499 грн

Рюкзак для бігу UltrAspire Bryce Xt Hydration         Рюкзак для гідратації Bryce XT - це нове доповнення до Extreme Line. Bryce XT готовий до будь-якого сценарію і при будь-яких умовах. Цей посилений стильний рюкзак має гладку поверхню для захисту вмісту упаковки від ударів..

Знижка -16%

Ліхтар-спалах для бігу нару...

Lumen 50S

489 грн

579 грн

Ліхтар-спалах для бігу наручний UltrAspire Lumen 50S           Ліхтар-спалах для бігу UltrAspire Lumen 50S - це наручний ліхтарик для бігу, регульований під вашу руку. Lumen 50S має три режими: постійний, миготливий білий і червоний миготливий. Ліхтар має регульоване кр..

Знижка -15%

Магнітний ліхтар для бігу д...

Lumen Clip 180

739 грн

869 грн

Магнітний ліхтар для бігу для бігу UltrAspire Lumen Clip 180          Lumen Clip 180 можна використовувати як тільки ви придумаєте. Він має міцний магнітний затискач, який прикріплюється до будь-якого предмету одягу, а також його можна прикріплювати до металевих поверхонь. М..

Знижка -14%

Ліхтар для бігу на пояс UltrAsp...

3D Lumen 200 waist light

1479 грн

1729 грн

Ліхтар для бігу на пояс UltrAspire 3D Lumen 200 waist light           Цей поясний ліхтарик для бігу з 3D ефектом і з яскравістю 200 люмен світла, відкидає тіні на нерівних поверхнях, даючи вам більш чітке уявлення про місцевість. Конічна форма ременя забезпечує комфорт ..

Показано 1 - 12 з 29 (3 сторінок)

ПідпишітьсяНа нашу розсилку