Замовити дзвінок
0

Умови повернення

Повернення товару

 

Умовами повернення товару є такі пункти:

    1.Товар знаходиться у покупця не більше 14-ти днів;

    2.Наявність товарного чека нашого інтернет-магазину;

    3.Відсутність пошкоджень товару або будь-яких інших слідів використання;

    4.Товар в повній комплектації.

    Для повернення товару необхідно зв'язатися з нашим співробітником за вказаним на сайті номером телефону, заповнити надіслану Вам форму "Повернення Товару", де описати суть проблеми. Заповнений Вами документ розглядається до 2-х днів з моменту відправлення. Після цього, Вам висилаються контактні дані для повернення покупки.

    Вартість доставки товару, який підлягає поверненню, оплачує покупець. Вартість доставки визначає компанія перевізник.

    Згідно додатку до 172-94-п Закону України "Про захист прав споживачів" товари які знаходяться в наступних категоріях поверненню не підлягають: Спідня білизна, шкарпетки, гетри, гольфи, топи, рукавички, термобілизна, компресійні вироби.

Обмін товару

    У разі відповідності з усіма пунктами умов повернення товару, Ви можете замінити його на аналогічний, якщо він є в наявності.

    Також, Ви можете обміняти придбаний товар на інший, що знаходиться в тій же категорії, що не перевищує суму виміняного товару.

Повернення коштів

     У разі відповідності з усіма пунктами умов повернення товару, на Ваші реквізити, які раніше вказуються Вами в формі "Повернення Товару", висилається сума еквівалентна витраченої Вами при покупці.

    Процедура щодо повернення грошових коштів здійснюється протягом 7 банківських днів.